A KTO je tou TREŤOU osobou a prečo bola kamera na biliardovom stole? (Video o Kiskovi)

Autor: Tomáš Blahuta | 13.2.2020 o 23:33 | (upravené 13.2.2020 o 23:55) Karma článku: 10,82 | Prečítané:  21324x

Kontroverzné video s tragikomickým koncom. Dojem dvoch osamote debatujúcich nedôveryhodných pánov zničila posledná sekunda videa. Takže vieme, že tam bola minimálne jedna ďalšia osoba. 

Predvolebná kampaň je v plnom prúde a s poslednými prieskumami sa blíži do finále. Jedným z vrcholov je aj nedávno zverejnené video z anonymného účtu. Vidno a počuť na ňom Michala Šuligu a Milana Reichela.

Ako tak sledujem, vidím, že VYBUCHLI všetky konšpiračné, nedôveryhodné, pochybné a zavádzajúce portály (a sociálne siete) na čele s Hlavnými správami. Tam dokonca diskusia za ani nie pár hodín zaknihovala takmer 2 000 komentárov. Samozrejme, ide len o smiešne anonymné účty. Z diskusie vyzdvihnem jeden úsmený príspevok, ktorý vystihuje všetko, o čom sa tam píše:

Keď je to nedôveryhodné video, prečo teda (poznámka: Kiska) reagoval?

Veď načo reagovať na video, ktoré vie osobu aj celú stranu pred voľbami potopiť, no nie? Náááááčo...

Dobre, späť k videu. Je 15 dní do volieb, zaujímavé skvelé načasovanie? Dobre, ak ste horlivým odporcom Andreja Kisku, je tento záznam jednou veľkou slasťou. Ale ak na to chceme ísť kritickým myslením... Naozaj tí dvaja páni presvedčiví? Prečo Reichel pri pýtaní vody pozerá pred seba a nie na "kolegu"? Odraz akého silného svetla je v okne? Prečo je na nich všetko svetlo a naokolo je tma? (Cítim sa teraz ako nejaký konšpirátor z Magazínu 1)

A čo ma najviac zaujíma, KTO JE TÁ TRETIA OSOBA, ktorá vypla kameru? Jej tieň jasne vidieť v poslednej sekunde videa v pravej časti obrazovky. To tam ktosi stál nad nimi a sledoval ich? Alebo sa schovával? Je to len mihnutie a nedokážem urobiť printscreen, ale tak presvedčte sa sami TU.

V poslednej sekunde videa si všimnite túto časť obrazovky. Jasne tam je vidieť zásah tretej osoby, ktorá vypla nahrávanie. Iba takým "šmahom", že snáď tá kamera nebola ani skrytá, že by sa k nej ťažko "duch" pokúšal dostať...

Dopĺňam úlovok z internetov. Akože, N-A-O-Z-A-J?

Úsmevné je, že aj font tituliek (ktoré majú inak katastrofálnu úroveň slovenčiny) sa podobá na ten, ktorý SMER použil vo svojich infantilných videách. Podľa všetkého to nie je presne ten istý, ale mimoriadne podobný. Voľme 29.2. Z O D P O V E D N E!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Čo robiť, ak som sa nestihol objednať na odber? (otázky a odpovede)

Mobilné odberové miesta sú síce plné, samosprávy však cez víkend otvoria vlastné odberové miesta.


Už ste čítali?